Sklep meblowy Lublin

Sklep meblowy Lublin, ul. Fabryczna 2 (Galeria Gala) – OldFashion Design. Cały asortyment sklepu meblowego jest również dostępny w sklepie internetowym, dzięki czemu bez wychodzenia z domu, można w bezpieczny sposób dokonać zakupów.

Firma OldFashion Design powstała w 2014 roku. Pomysł na biznes narodził się z pasji do projektowania i odnawiania zabytkowych mebli. Pragniemy pokazać wszystkim, jakie możliwości płyną z łączenia tego, co stare i niekonwencjonalne z nowoczesnymi formami. Nasze aranżacje to designerskie rozwiązania i niebanalne projekty. Zrywamy w nich z tym, co nudne i szablonowe.

Sklep meblowy OldFashion Design z Lublina oferuje wyszukane produkty od polskich producentów. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania, trwałe i solidne tkaniny oraz wyjątkowe i nietuzinkowe formy. To z pewnością jedyny taki sklep meblowy w Lublinie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę oraz szeroki wybór setów, kolorów i tkanin oraz materiałów.

sklep meblowy Lublin - OldFashion Design narożnik belavio tkanina paris

Odwiedź nasz sklep meblowy w Lublinie. Wśród oferowanych mebli znajdziesz m.in produkty producentów takich jak:

  • Befame
  • Sooa
  • Nordic Line
  • Famlight
  • Kutek Mood

Stawiamy na polską jakość, promując polskich projektantów, tworzących meble na światowym poziomie. OldFashion Design oferuje stylowe meble do salonu, jadalni i sypialni oraz designerskie akcesoria. W ofercie sklepu meblowego z Lublina znajdują się meble tapicerowane, takie jak sofy dwuosobowe, trzyosobowe, narożniki rozkładane i modułowe, fotele, krzesła stołowe, hokery, pufy, stoły jadalniane, stoliki kawowe, konsole, komody, biurka, regały i łóżka, zarówno drewniane, metalowe, jak i tapicerowane. Poza meblami w sklepie znajdą państwo również ciekawe wyposażenie wnętrz: świeczniki, oświetlenie oraz lustra.

Meble i dodatki dla wymagających klientów

Oferowane przez nas produkty znacznie różnią się od tradycyjnych mebli i dodatków. Przykładowo, producent Sooa zajmuje się projektowaniem oświetlenia wykonanego ze sklejki brzozowej. Lampy są zatem utrzymane w klimacie modnego ostatnio ecodesignu. Lustra natomiast to istne dzieła sztuki, oprawione w dekoracyjne ramy, wykonane z kryształów lub masy żywicznej. Sklep meblowy z Lublina OldFashionDesign to także niebanalne meble o fantazyjnej formie. Oferujemy meble ludwikowskie, meble w stylu glamour, z pięknymi pikowaniami, wykonane z luksusowych tkanin wysokiej jakości. W sklepie dostępne są powracające do świata designu z wielkim hukiem konsole, czy otwarte regały.

OldFashion Design
Sklep meblowy Lublin, ul. Fabryczna 2 (Galeria Gala)

Narożnik moon corner Befame - sklep meblowy LublinSklep meblowy Lublin, Galeria Gala – Ekspozycja mebli.