O nas

Firma OldFashion Design powstała w 2014 roku. Wszystko zaczęło się od pasji do projektowania i odnawiania mebli. Każdy mebel to dla nas nieskończone możliwości kreacji wyjątkowych i niepowtarzalnych stylizacji. W swoich aranżacjach chcemy pokazać jak meble z przeszłości połączyć z meblami nowymi. Dlatego oferujemy wyselekcjonowane produkty pochodzące od polskich producentów, którzy świetnie łączą ciekawe wzornictwo z wysoką jakością.

Prowadzimy stacjonarny salon meblowy w galerii handlowej GALA w Lublinie, przy ul. Fabrycznej 2 gdzie mogą Państwo obejrzeć ekspozycję mebli.

Współpracujemy z takimi firmami jak: Befame, Camfero, Hugle, Kutek Mood, Famlight, Nordic Line, Sooa, One Wall Design, Photowall, Wall Art,  itp.

Oferując meble, zrywamy z konwencjonalnym i szablonowym wystrojem wnętrz, proponując coś odmiennego, nietuzinkowego i wyjątkowego. Energetyzujące barwy, designerskie i stylowe kształty oraz unikatowe rozwiązania sprawiają, że meble te pozwalają kreować wnętrza szyte na miarę. Są one inspiracją i wyrazistym akcentem różnych stylów wnętrzarskich - nowoczesną sztuką użytkową.

Narożnik Befame Laurent

narożnik belavio