Opublikowano

Dwuosobowa sofa Maite

Dwuosobowa sofa Maite to oryginalna propozycja na drewnianych nogach wyróżniająca się prostą, lecz niebanalną formą. Świetnie sprawdzi się nie tylko w nowoczesnym salonie, ale również w pokoju dziecięcym, czy na tarasie. Wpisuje się w nurt nowoczesnego stylu skandynawskiego będąc idealnym dodatkiem do salonowego wnętrza urządzonego właśnie w tym klimacie. Dwuosobowa sofa Maite zachwyci wszystkich wielbicieli prostej, a zarazem oryginalnej formy.

Salon w stylu skandynawskim

Styl skandynawski podzielił się na dwa nurty: tradycyjny i nowoczesny. Tradycyjny styl skandynawski to opływowe kształty, bielone lub przecierane meble, folkowe dodatki, czy tradycyjne uchwyty. Nowoczesna odmiana stylu skandynawskiego to zdecydowanie prostota i minimalizm. Królują tu lekko wyglądające, proste formy, oryginalne uchwyty oraz gładkie fronty. Wydawać by się mogło, że styl skandynawski to zimne wnętrza, w których króluje mało przytulna biel. Nic bardziej mylnego. Styl skandynawski daje duże pole do popisu dla miłośników ciekawych form i dodatków. Dużo zieleni i roślin sprawi, że wnętrze się ożywi. Dodatkowo zaszaleć można z ciekawymi barwami w dodatkach takich jak dywany, zasłony, czy wazony. Styl skandynawski kocha drewno i dobrze czuje się w jego towarzystwie. Drewno dodaje do wnętrza ciepła, o które bywa trudno urządzając salon w stylu skandi.

Propozycją idealną do salonowego skandynawskiego wnętrza jest dwuosobowa sofa Maite. Wpisuje się w nurt nowoczesny tego stylu łącząc w sobie jego najważniejsze cechy. Prosta forma, wygoda, elementy drewna. Maite ma miękkie siedzisko i wyprofilowane oparcie, a tkanina jest odporna na zabrudzenia i wycieranie. Jest to produkt najwyższej jakości. Producent daje dodatkowo możliwość wyboru spośród kilku kolorów tkaniny i drewnianego stelaża. Wyobraźmy sobie, więc sofę Maite z białym, drewnianym stelażem w połączeniu z szarą tkaniną. Otrzymujemy mebel, który oddaje w 100 procentach ducha nowoczesnego stylu skandynawskiego.

Uniwersalność sofy Maite

Dwuosobowa sofa Maite to jednak nie tylko wisienka na torcie podczas urządzania skandynawskiego wnętrza. To również mebel, który idealnie pasuje do pokoju dziecięcego. Białe drewno plus różowa tkanina to iście bajkowe połączenie dla małej księżniczki. Czarny stelaż z szarą tkaniną to rozwiązanie dobre dla każdego małego mężczyzny. Duży wybór kolorów, odporność na zabrudzenia i niewielki rozmiar sprawiają, że rodzice chętnie wybierają Maitę jako dodatek do wnętrza dla swoich pociech. Ale to nie wszystko. Dwuosobowa Sofa Maite to również świetne rozwiązanie podczas urządzania tarasu. Drewno i plamoodporna tkanina dobrze sprawdzą się w pomieszczeniu znajdującym się na zewnątrz, a forma Maite pasuje do tarasowego klimatu.