Opublikowano

Narożnik Star z funkcją spania

Narożnik Star w aranżacji

Narożnik Star z funkcją spania to kolejna propozycja od polskiego producenta Befame. Niezwykle wygodny sprawdzi się świetnie w każdym nowoczesnym wnętrzu. Star posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel, co czyni go meblem bardzo funkcjonalnym. Wybór wielu kolorów tkanin oraz nóżek pozwala na stworzenie narożnika idealnego do wymarzonego wnętrza. Narożnik Star z funkcją spania to propozycja dla najbardziej wymagających.

Befame – meble najwyższej jakości

Befame to firma z 40 letnią tradycją. Fabryki leżą u podnóża Beskid, na terenie byłych fabryk włókienniczych. Od ponad 20 lat Befame tworzy meble tapicerowane najwyższej jakości łącząc wieloletnie doświadczenie rzemieślników z nowoczesną technologią parku maszyn. Ponad 40 tysięcy m2 hal produkcyjnych pozwala na tworzenie niebanalnych projektów najwyższej jakości. Meble tapicerowane Befame to design i funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Narożnik star od polskiego producenta BefameNarożnik Star – idealny do nowoczesnych wnętrz

Wypoczynek to punkt centralny w każdym salonowym wnętrzu. Niegdyś narożniki oraz kanapy stawiane wyłącznie pod ścianą pełniły przede wszystkim rolę mebla funkcjonalnego. Dziś skupiają na sobie całą uwagę dzięki nowoczesnej formie i niebanalnym rozwiązaniom. Coraz częściej to właśnie narożniki stają się wymarzonym wypoczynkiem w wielu domach zastępując klasyczne sofy. Narożnik łączy w sobie wszystkie cechy jakie przychodzą na myśl, gdy myślimy o wypoczynku idealnym. Funkcjonalny, stylowy, niezwykle komfortowy.

Czy narożnik nadaje się do każdego wnętrza? Jeżeli chodzi o styl – owszem. W naszym sklepie dostępne są narożniki w stylu glamour, vintage, czy te najbardziej nowoczesne. Narożnik jednak wymaga od wnętrza większej przestrzeni. Jeżeli dysponujemy miejscem możemy dowolnie bawić się narożnikiem, czyniąc z niego na przykład mebel oddzielający przestrzeń salonową od jadalnianej. Świetnie wygląda ustawiony na środku pomieszczenia jak również bardziej tradycyjnie – pod ścianą.

Narożnik Star z funkcją spania to propozycja idealna do nowoczesnych wnętrz. Wygodny i komfortowy daje możliwość relaksu po ciężkim dniu pracy. Ponadto dzięki funkcji spania możemy zawsze przenocować niezapowiedzianych gości, a pojemnik na pościel może pełnić rolę dodatkowego miejsca do przechowywania. Nóżki, na których stoi Star dodają mu lekkości i elegancji. Wygodne oparcie z poduch i zastosowanie pianki oraz sprężyny falistej czynią z niego mebel, z którego nie chcemy wstawać. Regulowane zagłówki to nowoczesne i niezwykle komfortowe rozwiązanie będące kolejnym atutem narożnika Star.