Opublikowano

Dlaczego warto kupić pufę?

Okrągła pufa Zarita

Dlaczego warto kupić pufę? Nie każdy z nas wie, że pufa to niezwykle funkcjonalny mebel. Można wręcz powiedzieć, że jest to gadżet wielozadaniowy. Sprawdzi się praktycznie w każdym domu. Kuszące jest kupowanie puf w komplecie z zestawem wypoczynkowym jednak ostatnimi czasy prym wiodą pufy w całkiem innych kolorach niż reszta siedzisk salonowych. To modne i nowoczesne rozwiązanie.

Czym właściwie jest pufa?

Pufa jest niewielkim, pozbawionym oparcia i podłokietników siedziskiem, które może być użytkowane na różne sposoby. Pufa służyć może jako miejsce do siedzenia, jako podnóżek, a nawet jako stolik na tacę. Jeżeli pufa jest otwierana i posiada miejsce do przechowywania, można w niej również przechowywać domowe drobiazgi. Funkcjonalność pufy zależy od jej kształtu i wielkości. Szeroki wybór puf na rynku sprawia, że można bez trudu znaleźć idealną pufę do swojego wnętrza.

Najczęstszy dylemat dotyczy tego, czy kupić fotel, czy pufę. To zależy od oczekiwań jakie mamy względem mebla, budżetu i miejsca, w którym mebel ma stać. Fotel przeważnie jest dużym meblem , który zajmuje równie dużo miejsca i kosztuje nieco więcej od pufy. Pufa spełnia natomiast wiele funkcji, jest lżejsza, mniejsza, łatwo ją przenosić i można dowolnie zmieniać jej miejsce. Nadaje się nie tylko do salonu, ale na przykład do pokoju dziecięcego, gdzie można postawić ją obok łóżeczka.

Pikowana pufa DimasOkrągła pufa Zarita

Okrągła pufa Zarita to kwintesencja elegancji. Pionowe przeszycia dodają jej charakteru i wdzięku. Jest to model z kolekcji Perla Lusso, dzięki zastosowaniu elastycznej pianki niezwykle wygodny i komfortowy. Pufa Zarita jest nieco większa od jej koleżanek i wspaniale prezentuje się również w większych pomieszczeniach. Pasuje idealnie do wnętrz w nowoczesnym stylu, ale jako subtelny dodatek sprawdzi praktycznie w każdej przestrzeni.

Okrągła pufa Zarita