Opublikowano

Jak wybrać sofę do gabinetu?

pikowana sofa aurelia

Gabinet, czy w domu, czy w miejscu pracy to przestrzeń, w której odnajdujemy ciszę, spokój i oddajemy się w pełni swojej pracy. Oczywiście, podstawowe meble gabinetowe to bez wątpienia biurko, wygodny, skórzany fotel, czy dodatki takie jak funkcjonalna lampa. Ale w gabinecie z prawdziwego zdarzenia musi się również znaleźć sofa. To, jaką sofę wybrać do gabinetu zależy jakiej jest wielkości oraz jaki styl preferujemy – słowo gabinet nasuwa jednak na myśl automatycznie pewien rodzaj wystroju, nieco angielski, klasycznie elegancki.

Ponadczasowa elegancja i nowoczesna klasyka to dwa określenia pasujące idealnie do stylu chesterfield. Kojarzy się klasą i luksusem, meble w tym stylu wyglądają niczym wyjęte z salonów, bądź gabinetów dawnych, brytyjskich dżentelmenów. Chesterfield wywodzi się z lat 50tych XX wieku, kiedy to święcił trumfy. Są to przede wszystkim liczne pikowania, skórzane, porządne meble, które niegdyś można było spotkać w bibliotekach najbogatszych mieszkańców Londynu. Styl ten idealnie odnajdzie się w towarzystwie dużego, drewnianego biurka i skórzanego fotela.

Dlaczego decydujemy się ustawić sofę w gabinecie?

Gabinet to przede wszystkim miejsce pracy, jednak jest to również miejsce na przemyślenia, odpoczynek, czy krótką drzemkę. Każdy kto ciężko pracuje, niekiedy zarywając wiele nocy marzy, by w swoim gabinecie posiadać wygodną, dużą sofę.

Pikowana sofa Aurelia to idealnie rozwiązanie do eleganckiego, klasycznego gabinetu, pachnącego luksusem. Jest wykonana z najwyższej jakości tkanin, a wybór kolorów sprawia, że można ją niemal dowolnie spersonalizować. Oryginalny i niezwykle luksusowy wygląd sofy sprawi, że wywoła zachwyt u każdego gościa w Twoim gabinecie.

Sofa do gabinetu? Zobacz sofę Aurelia

Jest to produkt dla prawdziwych koneserów dobrego smaku i klasycznej elegancji. Poza gabinetem doskonale sprawdzi się również we wnętrzu w stylu glamour, bądź nowoczesnym eleganckim pomieszczeniu. Materiał z jakiego wykonana jest pikowana sofa Aurelia jest bardzo przyjemna i łatwa w czyszczeniu oraz niezwykle trwała. Zatem, poza pięknym wyglądem jest również w pełni funkcjonalna.

Pikowana sofa Aurelia

tematy: Jak wybrać sofę do gabinetu? Sofy gabinetowe, meble chesterfield