Opublikowano

Fotel tapicerowany — król na salonach

fotel isandro

Fotel tapicerowany stał się w ostatnich latach elementem obowiązkowym w każdym stylowym wnętrzu. Kojarzący się z nudnym zestawem wypoczynkowym fotel to już przeszłość. Dziś stanowi nie tylko komfortowy mebel służący do wypoczynku, ale przede wszystkim punkt skupiający uwagę gości, dekorację. Fotel tapicerowany wygląda niezwykle ciekawie, gdy swoją stylistyką odstaje od reszty wypoczynku, nawiązując do stylu, w jakim urządzone jest jednak wnętrze. Fotel to prawdziwy król na salonach. Decydując się na jego zakup, warto zastanowić się nad jego stylem i wielkością, biorąc również pod uwagę możliwie najwyższy komfort użytkowania. Czytaj dalej Fotel tapicerowany — król na salonach

Opublikowano

Jaka lampa będzie najlepsza do gabinetu?

lampa mireia

Gabinet to przeważnie bardzo ważne miejsce – miejsce pracy i nauki. Oświetlenie, podobnie jak kolory ma bardzo duży wpływ na psychikę człowieka, a nawet na przyswajanie informacji. Odpowiednie usytuowanie lamp w gabinecie nie tylko pozwoli rozjaśnić wnętrze, ale wpłynie również na wydajność i efektywność pracy. Zatem, pytanie, jaka lampa będzie najlepsza do gabinetu jest bardzo ważną kwestią i podpowiemy w trzech krokach, czym kierować się przy jej wyborze.

Czytaj dalej Jaka lampa będzie najlepsza do gabinetu?

Opublikowano

Jak wybrać sofę do gabinetu?

pikowana sofa aurelia

Gabinet, czy w domu, czy w miejscu pracy to przestrzeń, w której odnajdujemy ciszę, spokój i oddajemy się w pełni swojej pracy. Oczywiście, podstawowe meble gabinetowe to bez wątpienia biurko, wygodny, skórzany fotel, czy dodatki takie jak funkcjonalna lampa. Ale w gabinecie z prawdziwego zdarzenia musi się również znaleźć sofa. To, jaką sofę wybrać do gabinetu zależy jakiej jest wielkości oraz jaki styl preferujemy – słowo gabinet nasuwa jednak na myśl automatycznie pewien rodzaj wystroju, nieco angielski, klasycznie elegancki. Czytaj dalej Jak wybrać sofę do gabinetu?