Opublikowano

Stylowa sypialnia – dodatki do sypialni

lustro słońce - idealne lustro w pięknym stylu - lustra

Dodatki do sypialni, to temat szeroki jak rzeka. Sypialnia to szczególne miejsce w każdym domu. Miejsce relaksu, snu, intymności i bliskości. Powinna być nastrojowa, ciepła, przytulna. Zanim rozpoczniemy aranżacje sypialni powinniśmy zastanowić się nad stylem, jaki ma w niej panować. Kolorystyka i materiały mają tutaj bardzo duże znaczenie. Urządzając sypialnie warto znać i zastosować zasadę „im mniej mebli, tym lepiej”.

Punktem najważniejszym w sypialni jest łóżko, najlepiej z dużym, ozdobnym zagłówkiem, niezbędne są szafki nocne i odpowiednia ochrona przed porannymi promieniami słonecznymi – rolety bądź zasłony. To w zasadzie wszystko co powinno znaleźć się w sypialni jeżeli chodzi o meble. Właśnie dlatego tak dużą rolę odgrywają dodatki. Szczególnie odpowiednie oświetlenie, które tworzy atmosferę wnętrza.

Sypialnia to miejsce, które całkowicie obnaża naszą osobowość. Niezależnie od tego, na jaki styl się decydujemy – czy będzie to minimalistyczne, praktyczne wnętrze, czy romantyczny i nastrojowy kącik, ogromną rolę odgrywają akcesoria i dodatki. Powinny pasować do siebie stylistycznie i kolorystycznie. Możemy pokusić się o dwa, maksymalnie trzy intensywne odcienie plus uzupełniające, stonowane barwy. Główne dodatki do sypialni, których w żadnym wypadku nie powinno zabraknąć to lustra i oświetlenie.

Nastrój – czyli odpowiednie oświetlenie w sypialni

Rankiem, budzące promienie słońca, witające nowy dzień – wieczorem nastrojowy klimat. Oświetlenie odgrywa szczególnie ważną rolę w każdej sypialni. To właśnie oświetlenie tworzy nastrój całego wnętrza. W sypialni z powodzeniem możemy zrezygnować z oświetlenia sufitowego. Zamiast tego lepiej zdecydować się na stylowe kinkiety lub lampy stojące. Takie oświetlenie stworzy klimatyczny półmrok, na którym chyba najbardziej zależy nam w sypialni. Oświetlenie punktowe sprawdzi się w miejscu jakim jest sypialnia, będzie idealne do czytania bądź relaksu. Dodatkowo, gdy wstaniemy w nocy lub wczesnym rankiem, znacznie przyjemniej i łatwiej będzie przyzwyczaić się do światła w mniejszej dawce. Idealnym rozwiązaniem, a przy okazji niezwykle klimatycznym będzie lampka nocna TIV-LN-1,

Połączenie materiałowego abażuru i mosiężnej podstawy to niezwykle stylowe połączenie, pasujące do klimatu eleganckiej sypialni. Jeżeli chodzi o kinkiet, świetnym wyborem w podobnym stylu będzie kinkiet MOD-K-1. Kolor materiału i podstawy możemy wybrać, tak, by idealnie do siebie pasowały.

 

Lustra w sypialni jako stylowe dodatki do sypialni

Niegdyś lustra kojarzyły się z elementem niezbędnym w każdej łazience. Proste, nie za duże, praktyczne. Następnie wkraczały nieśmiało do przedpokoi, w coraz to ciekawszej formie. Dziś lustro to niezbędny dodatek w każdej przestrzeni. Nie tylko pozwoli kontrolować w każdym momencie nasz wygląd, ale sprawi, że wnętrze nabierze eleganckiego bądź niezwykle eleganckiego wyglądu – zależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy. Lustro również powiększa wizualnie przestrzeń i odbija światło. Dodaje lekkości, a oprawione w odpowiednią ramę szyku i charakteru.

Idealnym rozwiązaniem do stylowej sypialni będzie lustro Słońce. Lustro Słońce, oprawione w złotą ramę, wykonaną z masy żywicznej to niezwykle stylowy dodatek. Wygląda świetnie zawieszone nad łóżkiem bądź komodą. Doda sypialni ciepła i designu. W połączeniu z odpowiednim oświetleniem można osiągnąć niesamowity efekt, nie zagracając sypialni zbyt dużą ilością mebli bądź zbędnych dodatków.

Opisane produkty:

Lustro Słońce 2

Lampka nocna TIV-LN-1

Kinkiet MOD-K-1

tematy: dodatki do sypialni, sypialnia, meble sypialniane, kinkiety, lampy, lustra