Opublikowano

Meble tapicerowane modułowe

Moda na różne style ciągle się zmienia. Stale wracają odmienione, klasyczne formy w różnych konfiguracjach. Od czasów modernizmu tak naprawdę bazujemy na tym, co powstało wiele lat temu czerpiąc z historii co najlepsze. Jedyna nowość jaka pojawiła się we wnętrzarskim świecie to bez wątpienia tak zwane meble modułowe bądź inaczej systemowe. Mogą być to meble tapicerowane lub meblościanki. Meble modułowe to odpowiedź na potrzebę posiadania czegoś indywidualnego, oryginalnego, skonfigurowanego wyłącznie pod swoje potrzeby.

Czym są meble tapicerowane modułowe?

Meble tapicerowane modułowe to meble, które możemy dowolnie przestawiać, dostawiać do nich kolejne części lub z niektórych zrezygnować. Mówi się, że meble modułowe to takie, które dostosowują się do użytkownika, a nie odwrotnie. Nie muszą to być wyłącznie meble tapicerowane. Meble systemowe to także świetna alternatywa dla klasycznych i tak bardzo nielubianych przez projektantów meblościanek. Rozwiązanie jakim są meble modułowe niesie ze sobą wiele zalet. Posiadając niewielkie mieszkanie możemy kupić wyłącznie te elementy, które są nam potrzebne. Oczywiście płacimy tylko za nie, a nie cały zestaw. Kolejna cecha mebli modułowych to możliwość zmian i dokupowania kolejnych części, gdy zajdzie taka potrzeba. Możemy je dowolnie łączyć i zmieniać zależnie od całej aranżacji. Jest to również świetne rozwiązanie do nieustawnych pomieszczeń.

Najnowszy narożnik Tivoli od polskiego producenta BefameNarożnik Tivoli – narożnik modułowy

Narożnik Tivoli z regulowanymi zagłówkami to propozycja od polskiego producenta mebli Befame. Słysząc Befame od razu wiemy, że mamy do czynienia z meblem najwyższej jakości. Dlaczego? Ponieważ Befame to znana, polska marka produkująca od ponad 20 lat meble tapicerowane najwyższej jakości. Fabryki znajdują się u podnóża Beskidów, a wyszkoleni i doświadczeni rzemieślnicy razem z projektantami tworzą niebanalne projekty, które zachwycają klientów z całego kraju i nie tylko. Narożnik Tivoli to mebel modułowy, który możemy dowolnie konfigurować zgodnie z naszymi potrzebami. Dodatkowo do dyspozycji mamy regulowane zagłówki i wiele kolorów tkanin. Co prawda narożnik nie posiada funkcji spania jednak jego wygodne i duże siedzisko sprawia, że w awaryjnych sytuacjach z powodzeniem może posłużyć jako dodatkowe łóżko. Tivoli to przykład niezwykle stylowego mebla tapicerowanego. Pasuje do wszystkich nowocześnie urządzonych wnętrz.