Opublikowano

​Meble Nordic Line

sofa baltimore nordic line

Nordic Line to połączenie duńskiego designu i polskiego rzemiosła. Marka funkcjonuje od 1986 roku, produkując dywany, meble i oświetlenie utrzymane w duchu stylu skandynawskiego. Jak się okazuje Polacy i Duńczycy oczekują tego samego od swojego domu i wnętrz. Tego samego, czyli czego? Piękna, komfortu i funkcjonalności zamkniętej w prostych i uniwersalnych formach. To właśnie charakteryzuje meble marki Nordic Line.

Nordic Line — czyli co łączy Polskę i Danię?

Nordic Line to duńska myśl i polskie wykonanie. Marka tworzy meble najwyższej jakości, zachwycające klientów w całej Polsce. Ciekawe projekty zawdzięcza dwóm czołowym projektantom, pierwszym z nich jest Kurt Scovby, 40-letnie doświadczenie, jakie posiada, zdobywał, podróżując po całym świecie. Z różnych jego zakątków ściągał do swoich projektów ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania. Priorytetem jest dla niego prostota i funkcjonalność bryły. Drugim projektantem jest Arik Ben Simhon, cieszy się szczególną sympatią wśród miłośników oryginalnych form. Pasjonując się modą i sportem, które stale się ze sobą przeplatają, pragnie przenieść pewne inspiracje w świat mebli, które tworzy. Zależy mu na tym, by klient marki cieszył się przez wiele lat najwyższą jakością i ciekawym designem.

Projekty wychodzące spod ręki światowych projektantów marki Nordic Line zamieniają się w rzeczywistość w samym sercu Europy — w Polsce. To tutaj design osiąga najwyższy poziom. Polscy rzemieślnicy przy pomocy nowoczesnych maszyn tworzą meble wysokiej jakości, wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości naturalne drewno oraz naturalne tkaniny obiciowe. To jednak nie wszystko, NL to marka, dla której najważniejszą wartością na każdej płaszczyźnie jest odpowiedzialność. Podczas produkcji minimalizuje negatywny wpływ na środowisko naturalne, znacznie ograniczając odpady. W 2011 roku Nordic Line otrzymało certyfikat ISO 14001. W Polsce produkty możemy kupić w 30 salonach, w różnych województwach. OldFashion Design, oferuje szeroki wybór mebli producenta.

sofa baltimore nordic line

Filozofia hygge

Nordic Line tworzy meble w myśl duńskiej filozofii hygge — połączenia piękna z komfortem i natury z kulturą. Wbrew pozorom, Polacy i Duńczycy mają podobne wymagania i wyobrażenia, co do swojego wymarzonego miejsca zamieszkania. Hygge, czyli po prostu szczęście gwarantuje harmonię i najwyższy komfort w połączeniu ze skandynawskim designem.

Wybrane produkty  dostępne w naszym sklepie internetowym

Sofa Baltimore od Nordic Line

Łóżko Miami na bukowych nogach

Stolik kawowy Cavaeiro Big o nieregularnym kształcie

Sofa Washington na drewnianych nogach

Fotel Silluet półokrągły

Narożnik Michelin z pikowaniem

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszego sklepu internetowego. Oferujemy profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę każdego klienta. Stawiamy na jakość, a zebrane przez lata doświadczenia sprawiają, że zakupy u nas są czystą przyjemnością.