Opublikowano

Sofa Baltimore Nordic Line

sofa baltimore nordic line

Sofa Baltimore od Nordic Line to połączenie luksusu z maksimum wygody. Prosta linia zachwyca w połączeniu z blaskiem tkaniny i ozdobną tasiemką w stylu glamour. W końcu sofa to prawdziwa królowa na salonach, a Baltimore od Nordic Line idealnie wpisuje się w tę definicję. Poduszki wypełnione kulkami silikonowymi i siedzisko z gęsim pierzem i pianką wysoko-elastyczną zapewniają niezapomniane wrażenia i relaks na najwyższym poziomie.

Polski producent mebli Nordic Line

Nordic Line to marka łącząca wieloletnie doświadczenie i zmysł designu zagranicznych projektantów, z profesjonalizmem polskich rzemieślników. Projektanci to duet z Danii i TelAwiwu, zaś ich projekty zamieniają się w prawdziwe meblarskie dzieła sztuki w samym sercu Europy — w Polsce. To właśnie tutaj ogromne doświadczenie rzemieślników oraz najnowocześniejsze maszyny pozwalają na stworzenie mebli unikatowych, wpisujących się w ideologie marki Nordic Line. Nordic Line to bowiem połączenie piękna i komfortu oraz natury i kultury — czyli popularna duńska filozofia hygge, według której tworzone są wszystkie projekty marki lubującej się w duńskiej kulturze i designie. Więcej przeczytasz w artykule: meble Nordic Line.

​Sofa w stylu galmour — Baltimore od Nordic Line

Sofa Baltimore Nordic Line pasuje do wnętrz nowoczesnych oraz idealnie wpisuje się w ideologię stylu glamour. Prosta forma nabiera blasku w połączeniu z unikatową tkaniną i ozdobną tasiemką. Styl glamour to pełen eklektyzm, łączący w sobie nowoczesne formy z barokowymi dodatkami i meblami. Dla jednych kicz i przesada — dla innych synonim gustu i luksusu. Niezależnie od tego jest bardzo gorącym wnętrzarskim trendem. Wybierając sofę Baltimore od Nordic Line, nie musimy zasypywać salonu świecącymi dodatkami chcąc urządzić wysmakowane wnętrze glamour. Sofa Baltimore stworzy nastrój, ociekając elegancją i blaskiem sama w sobie. Wszystko za sprawą tkaniny, ozdobnych poduch oraz tasiemki znajdującej się na dole sofy. Może być srebrna lub w kolorze antycznego złota, tak by idealnie pasowała do dodatków w stylu glamour.

Sofa Baltimore od Nordic Line